NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" ::NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * ::INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW DO ZESPOŁU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W JERUZALU NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI"

Co w przedszkolu?

Wiosna w przedszkolu to czas wytężonej pracy połaczonej z zabawą. Kalendarz jest niezwykle bogaty w wydarzenia. Swój dzień miały i kobiety (8 marca), i wiosna (21 marca), i każda mama (26 maja). A i o tradycji związanej ze świętami wielkanocnymi nie zapomniano. Również miesięczna tematyka zajęć dydaktycznych jest bardzo ciekawa. Przedszkolaki poznawały w maju zawód strażaka. Toteż wyruszyły do siedziby OSP w Jeruzalu, gdzie druhowie strażacy zaprezentowali tajniki trudnej, ale pięknej służby. Dzieciaki były bardzo zadowolone, bo było i mierzenie hełmów, i próba wody, i zwiedzanie samochodu strażackiego. Ale uszy trzeba było przysłonić, bo syrena miała bardzo donośny dźwięk... Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Wkrótce ... w czerwcu...

Dzień Dziecka - dzień niespodzianek. Jeśli pogoda dopisze, to już 29 maja dzieci bedą mogły wyhasać się na ogromnej dmuchanej zjeżdżalni i przeżyć niezapomniane chwile podczas zabaw z rówieśnikami i rodzicami.

Również w czerwcu ciekawe badawcze zajęcia przyrodnicze w przedszkolu, w ogródku dydaktycznym, w lesie i na łące w związku z zadaniem ekologicznym "Wiedzą przedszkolaki jak żyją zwierzaki". Poza tym wycieczka do Łodzi. która zaplanowana jest na 25 czerwca 2013 roku. Więcej informacji w zakładce "Aktualności"  - Edukacja ekologiczna.

 

W strażnicy OSP w Jeruzalu