NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" ::NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * ::INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW DO ZESPOŁU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W JERUZALU NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI"

Dzieci - Mamom, Mamy dzieciom ...

26 maja - Dzień Mamy - najpiękniejszy dzień w roku. Swoim mamom dzieci składały życzenia, śpiewały "sto lat", recytowały wiersze i zaprezentowały przedstawienie pt. "Wróżki i Piotruś Pan". Potem kwiaty i najpiękniejsze uśmiechy... Dzieci zdradziły też marzenia swoich mam:

"Moja mama marzy o podróży",

"Moja mama marzy, bym był grzeczny",

"Moja mama marzy, by jej synek nigdy nie chorował",

"Moja mama marzy, bym jej pomagała, była grzeczna i słuchała",

"Moja mama marzy, by jej synek miał dobre serduszko"...

Wszystkim Matkom - życzymy zdrowia i jak najwięcej radosnych dni. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego Dnia Matki w przedszkolu - galeria ...

 

Dzień Dziecka obchodzony był w przedszkolu w Jeruzalu 29 maja. Było słonecznie, kolorowo i niezwykle wesoło. Rodzice grilowali z dziećmi i dla dzieci, pani Dorota zadbała o wspaniałą rozrywkę, jaką była m.in. "zamkowa" zjeżdżalnia. Poza tym upominki - niespodzianki, wspólna zabawa oraz życzenia. Zdjęcia najlepiej oddają atmosferę tego dnia. Zapraszamy do galerii...

Dzień Matki