NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" ::NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * ::INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW DO ZESPOŁU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W JERUZALU NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI"

Andrzeju, Andrzeju, panien dobrodzieju ... wróżby w przedszkolu

Andrzejki, to stara polska tradycja. Nie zapomniały o niej przedszkolaki. Tego dnia zajęcia były nieco inne, bo oprócz tematycznej pogadanki było lanie wosku, karteczkowe wróżby i nie tylko. Poza tym było bardzo wesoło, tym bardziej że każdy miał tu swoją rolę do spełnienia ... i elfy, i biedronki, i piraci, a przede wszystkim wróżki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

W przedszkolu szykuje się kolejna niecodzienna zabawa, tym razem z Mikołajem, który przybędzie do przedszkola w najbliższy piątek, tj. 5 grudnia. Zaś 16 grudnia zaplanowana jest wycieczka do Krainy Świętego Mikołąja. Zapraszamy.

 

Andrzejki w przedszkolu