NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" ::NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * ::INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW DO ZESPOŁU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W JERUZALU NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI"

Galeria

W Lawendówce

Ilość zdjęć: 27

pokaż więcej »

Podziękowania

Ilość zdjęć: 1

pokaż więcej »

Ciuchcią po okolicach Sochaczewa

Ilość zdjęć: 59

Niedługo koniec roku szkolnego, toteż dzieci z przyjemnością wzięły udział w wycieczce do Sochaczewa.

pokaż więcej »

Dzień Dziecka

Ilość zdjęć: 63

pokaż więcej »

Wycieczka do Żyrardowa

Ilość zdjęć: 32

Ucieszkowo - sala zabaw dla dzieci w Żyrardowie - to cel wycieczki dla przedszkolaków. Jak widać na zdjęciach - w UCIESZKOWIE było bardzo radośnie.

pokaż więcej »

Przedszkolaki poznają służbę strażaków

Ilość zdjęć: 22

Dzień w przedszkolu był niezwykle atrakcyjny, bo dzieci miały okazję zobaczyć z bliska samochód strażacki, sprzęt gaśniczy oraz mundury, w jakich strażacy pomagają ludziom. Te atrakcje zapewniła przedszkolakom jednostka OSP z Jeruzala. Dodatkowym zadaniem przedszkolaków było zapamiętanie alarmowego numeru telefonu straży pożarnej oraz sytuacji, kiedy można lub trzeba z niego skorzystać. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

pokaż więcej »