NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" ::NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * ::INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW DO ZESPOŁU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W JERUZALU NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI"

Aktualności

30 listopada 2016 21:08 | Aktualności

Co u nas ...

Stowarzyszenie jest w trakcie realizacji dwóch projektów:

1. "Ziemia Chełmońskiego kwiatami malowana" dofinasowanego w ramach grantu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Kraina Rawki". Obecnie jesteśmy na etapie uzgadniania szczegółów dotyczących wydania publikacji pt.: "Śladami Ich historii ... w gminie Kowiesy".

2. "Edukacja ekologiczna mieszkańców  województwa łódzkiego - Wokół dawnej chaty", dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. W ramach zadania zostały zakupione sadzonki starych odmian drzew owocowych i przekazane nieodpłatnie członkom Stowarzyszenia. Wkrótce odbędą się szkolenia (najbliższe - 07 grudnia o godz. 16.00 w Gimnazjum w Jeruzalu) zgodne z harmonogramem i tematyką projektu.

Poza realizowanymi zadaniami Stowarzyszenie było organizatorem wycieczki, w dniu 3 listopada do Teatru "Komedia" w Warszawie, w której wzięły udział 54 osoby. Niezwykle zabawny spektakl to komedia pt.: "Żona potrzebna od zaraz". Dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki za okazywane zainteresowanie i wspólne spędzenie listopadowego wieczoru.

Przeczytano: 893 razy. Wydrukuj|Do góry