NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" ::NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * ::INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW DO ZESPOŁU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W JERUZALU NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI"

Aktualności

15 grudnia 2016 19:49 | Aktualności

Wokół dawnej chaty ...

7 grudnia 2016 uczestniczyliśmy w spotkaniu z dr hab. Elżbietą Rozparą - prof. Instytutu Ogrodnictwa, Kierownik Zakładu Odmianoznawstwa, Szkółkarstwa i Nasiennictwa Roślin Ogrodniczych Instytutu Ogrodnictwaw Skierniewicach.

Główny temat spotkania  to różnorodność biologiczna w sadach i ogrodach przydomowych. Wykład poświęcony był nie tylko drzewom owocowym, ale przede wszystkim krzewom i ogromnym możliwościom zastosowania ich owoców w gospodarstwie domowym.   Szczególnie cenne były informacje dotyczące domowej apteki, którą można doskonale zaopatrzyć produktami pochodzącymi z przydomowego ogrodu. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przygotowanej przez Panią Elżbietę. 

Spotkanie jest jednym z zadań konkursu z zakresu "Edukacji ekologicznej mieszkańców województwa łódzkiego - Wokół dawnej chaty", realizowanego
przez Stowarzyszenie i dofinasowanego ze środków

                Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.                         

Przeczytano: 922 razy. Wydrukuj|Do góry