NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" ::NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * ::INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW DO ZESPOŁU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W JERUZALU NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI"

Aktualności

29 sierpnia 2017 19:44 | Aktualności

Rok szkolny 2018/2019 w Przedszkolu w Jeruzalu

Uprzejmie informujemy, że do 30 kwietnia 2018 roku prowadzimy zapisy dzieci w wieku 3 - 5 lat oraz dzieci 6 - letnich do Zespołu Wychowania Przedszkolnego w Jeruzalu. Rodziców zainteresowanych edukacją przedszkolną w Jeruzalu prosimy o wypełnienie "Karty zgłoszenia dziecka do przedszkola - na rok szkolny 2018/2019" i dostarczenie jej do placówki w Jeruzalu. Kartę wypełniają również Rodzice tych dzieci, które w bieżącym roku szkolnym są wychowankami naszego przedszkola. Kartę można pobrać z zakładki "Zespół Wychowania Przedszkolnego" lub bezposrednio w przedszkolu.

Przedszkole w Jeruzalu może przyjąć 25 dzieci. Pierwszeństwo mają te dzieci, które w tym roku szkolnym uczęszczały do naszej placówki

Zapraszamy


Przeczytano: 1146 razy. Wydrukuj|Do góry