NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" ::NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * * NAJNOWSZE INFORMACJE W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI" * * * * * ::INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW DO ZESPOŁU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W JERUZALU NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - W ZAKŁADCE "AKTUALNOŚCI"

Aktualności

16 lutego 2015 21:38 | Aktualności

Zapisy do Zespołu Wychowania Przedszkolnego w Jeruzalu

Trwa nabór dzieci 5-, 4-, i 3 - letnich do Zespołu Wychowania Przedszkolnego w Jeruzalu na rok szkolny 2015/2016.

Przedszkole dysponuje 25 miejscami. Dzieci 5 - letnie realizują roczne przygotowanie przedszkolne w pełnym zakresie, zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego MEN.

Placówka ma doskonałą lokalizację (bezpieczny, ogrodzony teren, plac zabaw, dookoła las), a także przestronne, kolorowe  sale zajęć, wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne, sprzęt do ćwiczeń ruchowych ... Dodatkowymi zajęciami dla dzieci są "Zabawy z językiem angielskim" oraz zajęcia rytmiki. Zapraszamy do obejrzenia naszego przedszkola "na żywo" i w zakładce  Galeria ... (m.in. fotograficzna relacja z pierwszego dnia wiosny w przedszkolu ..., a także archiwalne  już zdjęcia z jasełek w 2014).

Przedszkole czynne jest od godz. 8.00 do godz. 14.00.

Karta zgłoszenia do pobrania - w załączniku lub w przedszkolu.

ZAPRASZAMY!

Przeczytano: 2024 razy. Wydrukuj|Do góry

Nasze przedszkole